Wiedźmin 3: Przeżyjmy to jeszcze raz

Polskie studio ma wiele powodów do dumy. Wiedźmin 3 zdobył ponad 250 nagród- w tym tytuł gry roku w międzynarodowym plebiscycie Golden Joystick Awards. Z tej okazji możemy zobaczyć epicki zwiastun skupiający się na najlepszych stronach trzeciej części sagi o Geralcie.

Rzadko kiedy producent decyduje się tworzyć nowe zwiastuny gier po premierze. CD Projekt RED z należytym sobie rozmachem prezentuje najbardziej widowiskowe i emocjonujące momenty w swojej grze przerywane pochlebnymi recenzjami największych polskich mediów gamingowych.

Jeśli zapoznaliście się już z grą oraz dodatkiem „Serca z Kamienia” pozostaje Wam tylko czekać na drugi dodatek do gry – „Krew i Wino”, który ukaże się w przyszłym roku i rozszerzy przygodę o kolejne 20 godzin. Następną grą CD Projekt RED będzie Cyberpunk 2077 inspirowany systemem RPG Mike’a Pondsmitha.
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.