Yale wprowadza zamek do drzwi na odcisk palca

Nowy zamek marki Yale umożliwia dostęp do wnętrza poprzez weryfikację odcisku palca. Jak twierdzi producent, to rozwiązanie nie tylko proste i intuicyjne w obsłudze, ale przede wszystkim bezpieczne.

Model YDR 4110 to zamek biometryczny marki Yale. W urządzenie wbudowany został czytnik linii papilarnych, który skanuje i weryfikuje odcisk palca osoby chcącej dostać się do pomieszczenia, na podstawie porównania z wzorcami zgromadzonymi w bazie. Jeśli następuje zgodność – drzwi są szybko otwierane za pomocą elektronicznego impulsu.

Zamek oferuje dodatkowo możliwość otwierania drzwi za pomocą numeru PIN, który może sobie liczyć od 6-12 cyfr. YDM 4410 wyposażono również w funkcje alarmowe – w przypadku próby zniszczenia zamka, automatycznie włącza się alarm o natężeniu sięgającym 80 dB. Co jeszcze? Funkcja automatycznego zamykania, a także wykrywania domknięcia skrzydła i natychmiastowego ryglowania drzwi.

Zamek YDR 4110 nadaje się do zabezpieczania wejść w biurach, ale także mieszkaniach i domach. Został tak zaprojektowany, aby można go było zamontować na drzwiach stalowych lub drewnianych o grubości skrzydła od 35 do 110 mm.

Wymiary urządzenia wynoszą: 19×65×160 mm.

Cena: 1598 zł

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.