Co piąty młody Amerykanin nie posiada kablówki

Telewizja kablowa i satelitarna oferuje masę programów dedykowanych osobom o różnych zainteresowaniach. Mamy kanały dla amatorów gotowania, seriali sci-fi, podróży czy historii. Ale w dzisiejszych czasach mamy to samo w Internecie i to jeszcze - najczęściej - bezpłatnie.

Nic dziwnego, że wiele osób w ogóle nie posiada telewizji w swoich domach. Dane, które widzicie na wykresie powyżej dotyczą co prawda tylko Amerykanów, ale każdy z nas obserwując po gronie swoich znajomych może dojść do wniosku, że jest to ogólnoświatowy trend. 9% Amerykanów w wieku 18-29 lat nigdy nie zdecydowało się na podpisanie umowy z operatorem telewizji kablowej, a dodatkowe 15% zrezygnowało z ich usług. Za najczęściej podawaną przyczynę takiej decyzji uznano zbyt wysokie ceny abonamentu (71%), ale 64% osób zwróciło też uwagę, na obecność tych samych treści w Internecie. 46% osób przyznało także, że nie posiada kablówki gdyż nie ma czasu na oglądanie telewizji.

0
Źródło: Uberigmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.