Cyberpunk 2077: zapomnijcie o premierze w 2016

W tym tygodniu w Sieci pojawiły się pogłoski o tym, jakoby kolejna produkcja studia CD Projekt Red - Cyberpunk 2077 miał zostać ukończony i wydany w przyszłym roku. Z bólem serca musimy je niestety zdementować.

Wielokrotnie mówiliśmy, że z naszej perspektywy rok 2015 i 2016 to będą lata wiedźmińskie, w związku z czym oczywiste jest, że w 2016 r. nie planujemy premiery gry Cyberpunk 2077 — powiedział Piotr Nielubowicz, wiceprezes zarządu CD Projektu w rozmowie z PAP.

Dla bardziej zorientowanych graczy to było zresztą oczywiste, że przygotowanie tak samo rozległej, jak Wiedźmin 3 gry na pewno zajmie „odrobinę” więcej czasu. Dodajmy też, że CDPR planuje stworzyć jeszcze bardziej ambitną i złożoną grę, niż wyszło im to w przypadku Wiedźmina 3 – także, jeśli Cyberpunk 2077 ukaże się w 2017 roku, będziemy mogli uznać to za sukces.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.