Do Outlooka idą duże zmiany

Microsoft konsekwentnie unowocześnia swoją usługę pocztową, co rusz dodając do niej nowe funkcje. Na początku przyszłego roku pojawią się kolejne nowości, i to zarówno dla konsumenckiego, jak i biznesowego webmaila.

Microsoft właśnie zapowiedział dwie nowości, jakie czekają na użytkowników webowej wersji Outlooka, zarówno tego dla firm, jak i dla konsumentów. Pierwszą z nich jest inteligentna książka adresowa, która będzie pilnować czy dany mail jest wysyłany do właściwej osoby. Jeżeli system wykryje literówkę lub adresata, który najprawdopodobniej został wstawiony przez pomyłkę, ostrzeże nas o tym. Tak samo będzie proponował adresatów, jeżeli ci z dużym prawdopodobieństwem powinni być częścią danej korespondencji.

Druga funkcja to automatyczne wykrywanie wydarzeń w mailu z możliwością dodania ich do kalendarza. Przykładowo, jeżeli dostaniemy pocztą bilet na samolot, Outlook zasugeruje dodanie szczegółów na temat lotu do swojego kalendarza.

Zmiany zostaną wprowadzone na początku przyszłego roku. Po webmailu, uaktualnione zostaną aplikacje na iOS-a i Androida.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.