Galaxy Note 5 jednak trafi do Europy?

Galaxy Note 5 został zaprezentowany światu już w sierpniu tego roku. Niestety, jak się szybko okazało, ten świetnie zapowiadający się telefon nie będzie dostępny w europejskiej dystrybucji Samsunga. Chociaż to może się zmienić.

Według informacji zdobytych przez redakcję Gadgette, Samsung zmienił zdanie co do dostępności Galaxy Note 5 w Europie i zamierza wprowadzić ten telefon do sprzedaży na naszym kontynencie najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku. Cena nie jest jeszcze znana a sam Samsung nie potwierdza tych doniesień.

Nie wiadomo czemu Galaxy Note 5 nie będzie (lub miał nie być) dostępny w Europie. Telefon wyposażony jest w 5,7-calowy wyświetlacz, ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420, 4 GB pamięci RAM, 16-megapikselowy aparat i 5-megapikselową kamerę do wideorozmów. Ma dwie odmiany: 32- i 64-gigabajtową. Żadna z nich nie posiada slotu na kartę microSD.

0
Źródło: Gadgette
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.