Gigantyczna wyprzedaż w Sklepie Xbox!

22 grudnia rozpoczyna się największa w tym roku wyprzedaż gier cyfrowych w Sklepie Xbox – Odliczanie do 2016. Wyprzedaż będzie obowiązywać do 7 stycznia 2016, i obejmie ponad 250 tytułów na konsole Xbox One i Xbox 360. Oferta wyprzedażowa będzie zmieniać się codziennie, a dodatkowo przez pierwszy i drugi tydzień wyprzedaży, na stałe przeceniona będzie osobna pula gier.

Po raz pierwszy, posiadacze konsol Xbox otrzymają możliwość skorzystania ze zniżek na najlepsze gry w historii Xbox, w tym Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, Forza Motorsport 6, Gears of War: Ultimate Edition i Rare Replay. Dodatkowo, w ofercie znajdą się największe premiery tego roku, wśród nich Fallout 4, Call of Duty: Black Ops III, Assassin’s Creed Syndicate i wiele innych. Posiadacze konsol Xbox One mogą również skorzystać ze zniżek na gry z konsoli Xbox 360, dostępne we wstecznej kompatybilności.

Wyprzedaż będzie obejmować gry na konsole Xbox One i Xbox 360, ze zniżkami sięgającymi od 40 do 60 procent, a wybrane gry zostaną przecenione powyżej 60-cio procentowego rabatu. Abonenci Xbox Live Gold mogą liczyć na dodatkowe 10% zniżki.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.