Huawei P9 w marcu przyszłego roku

Huawei to ciekawa firma, bo gdy spytać jej przedstawicieli o model, który uważany jest za "flagowy", muszą się trochę zastanowić. A potem odpowiadają... dziwnie.

Odpowiedź wydaje się dziwna, bo jako „okręt flagowy” wskazują ostatnio model Huawei P8, mimo że na rynku są także konstrukcje takie jak Mate S albo Mate 8. Chodzi jednak o to, że seria Mate traktowana jest jako dość ekskluzywna, natomiast to właśnie P8 „robi robotę” i nakręca obroty firmy.

Dlatego niewątpliwie bardzo ważna będzie również premiera kolejnego modelu P9, który zastąpić ma P8 w marcu 2016 roku. Na razie nie wiemy jednak o nim nic pewnego, pogłoski mówią jednak o bardzo dobrym wyposażeniu: 5,2-calowym ekranie współpracującym z najmocniejszym, 8-rdzeniowym procesorem Kirin 950 i 4 GB pamięci RAM. Jeśli ta specyfikacja okaże się prawdziwa, P9 z pewnością zasługiwać będzie na miano nowego „okrętu flagowego” Huawei.

0
Źródło: mobile-dad.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.