iMaschine 2, czyli świetne narzędzie dla DJ-a

Firma Native Instruments wprowadziła na rynek iMaschine 2, czyli następcę uznanego narzędzia do tworzenia beatów, współpracującego z systemem iOS.

Nowy iMaschine to wiele nowych funkcji, w tym Arranger, Step Mode czy funkcja Smart Play. To również pierwsza aplikacja do produkcji muzyki wykorzystująca mechanizmy 3D Touch w najnowszych iPhone’ach. Aplikacja, co oczywiste, współpracuje ze sprzętem producenckim Maschine i kosztuje 9,99 dolara.

Firma Native Instruments zapewnia, że iMaschine 2 jest znacznie wygodniejszy od poprzednika. Arranger pozwala na konwertowanie pętel i sekcji w całe kawałki poprzez manipulację fragmentów i sekcji. Step Mode ułatwia programowanie perkusji a Smart Play to coś w rodzaju zaawansowanego cyfrowego stroika.

iMaschine 2 jest zgodny wstecznie z poprzednią wersją aplikacji, importując stworzone wcześniej przez nas utwory do nowego, czytelniejszego interfejsu, wykorzystującego najnowsze funkcje systemu iOS. Aplikacja współpracuje z iTunes i SoundCloudem.

0
Źródło: Native Instruments
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.