Lumia 650 jednak powstaje?

O tej słuchawce głośno było kilka miesięcy temu, a potem Microsoft pozwolił nam wierzyć, że model 650 jednak nie powstanie. Tymczasem pracownicy firmy mówią coś innego.

W trakcie podcastu Windows Weekly, którego gościem był Chris Capossela – przedstawiciel Microsoftu, Mary Jo Foley z serwisu ZDNet zapytała, czy Lumia 650 w ogóle istnieje. Capossel zamiast zanieść się śmiechem i kategorycznie zaprzeczyć odpowiedział tylko, że „data premiery nie została jeszcze ogłoszona”. Tak sformułowana wypowiedź każe nam wierzyć, że Lumia 650 nie tylko istnieje, ale prawdopodobnie wkrótce zostanie zaprezentowana oficjalnie.

Jak na razie jej specyfikacja to same plotki, więc sugerujemy poczekać na oficjalną zapowiedź. Dla niecierpliwych jednak podajemy najnowszą, „plotkarską” specyfikację: Telefon ma mieć nowy układ Snapdragon 212, 1GB pamięci RAM, 5 calowy ekran o rozdzielczości HD (1280×720), tylni aparat 8mpx i przedni 5mpx.

Lumia 650 według wcześniejszych przecieków ma być budżetowym modelem Windows Phone, tworzonym m.in z myślą o krajach rozwijających się.

0
Źródło: Windows Central
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.