Na HoloLensach pograsz w gry z Xbox One

W tym tygodniu Microsoft pozwolił developerom posiadającym HoloLensy na zaprezentowanie ich kilku możliwości szerszej grupie odbiorców.W sieci możemy już obejrzeć kilka prezentacji funkcji, która z pewnością zainteresuje graczy.

HoloLensy będą nie lada gratką, dla osób, które marzą o większym ekranie, a nie mają zbyt dużo miejsca w salonie. Dzięki goglom będziemy mogli streamować np. obraz z Xbox One na ścianie czy suficie. Na zamieszczonych filmach możecie zobaczyć jak ta usługa działa w akcji (oprócz gier jest także stream ukazujący działanie Netflixa w przeglądarce). Trudno jednak uwierzyć, by rzeczywisty obraz z HoloLensów wyglądał tak idealnie- ekran ma szeroki kąt widzenia, a kolory są mocno nasycone. Niewykluczone zatem, że prezentowane materiały są „podkręcone”, by lepiej pokazać ideę działania urządzenia niż jego fizyczne właściwości.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.