Nie podobają ci się nowe Lumie? HP szykuje ciekawą alternatywę

Plotki o telefonie HP Falcon z Windows 10 słyszeliśmy już kilka tygodni temu. Teraz znamy jego specyfikację i kilka innych, istotnych choć niepotwierdzonych informacji.
Lumia 950 i Lumia 950 XL

Lumia 950 i Lumia 950 XL

Telefon Falcon firmy Hewlett-Packard ma być przeznaczony przede wszystkim dla firm. Ma też zostać zaprezentowany na targach Mobile World Congress w Barcelonie i wkrótce po nich być wprowadzony do sprzedaży, wyprzedzając tym samym premierę telefonu Acer Jade Primo.

Falcon ma mieć 5,8-calowy wyświetlacz 1440p, oferować 20-megapikselowy aparat i 12-megapikselową kamerę do wideorozmów. Za wydajność ma odpowiadać procesor Qualcomm Snapdragon 820, a więc wydajniejszy układ od Snapdragona 810 z Lumii 950 XL.

HP rzekomo cały czas się waha czy wprowadzić Falcona do masowej produkcji. Biorąc pod uwagę fakt, że Windows na telefonach zaczyna tracić rynek, możliwe jest, że firma porzuci ów projekt.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.