Nowy Battlefield już powstaje

Battlefield Hardline był rodzajem eksperymentu, wyraźnym oderwaniem od klasycznej serii. Nie wszystkim przypadły go gustu potyczki młodego policjanta z Miami. Czy nowa produkcja powróci do korzeni?

Na pewno dobrą informacją jest fakt, że nowym Battlefieldem zajmie się DICE, a nie Visceral Studios odpowiedzialne za Hardline. Można mieć nadzieję, że tym razem otrzymamy klasyczną odsłonę gry, a nie spin-offa – Dan Vaderlind, dyrektor rozwoju DICE, za pośrednictwem Twittera przyznał bowiem, że chodzi tu o „następnego Battlefielda”, a nie o grę z podtytułem. O produkcji póki co wiadomo tylko tyle, że ma ukazać się pod koniec przyszłego roku.

Do tej pory DICE pracowało nad Star Wars: Battlefrontem, który – choć cieszy się relatywną popularnością, to pod względem sprzedażowym nie sięgnął wyżyn, na których znajduje się Fallout 4 czy polski Wiedźmin 3. Być może premiera kinowej, kolejnej odsłony sagi Gwiezdnych Wojen zwiększy zainteresowanie grą.

0
Źródło: Techspot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.