Oto kolejna gra, która sprzedawana będzie razem z Oculus Rift VR

Oculus, wzorem konsol do grania, kompletuje powoli tytuły, które dołączane będą do samych gogli wirtualnej rzeczywistości. Kolejny tytuł to Lucky's Tale.

Jak zdążyliście się już zapewne zorientować, Lucky’s Tale to platformówka napisana przez Paula Bettnera – twórcę Words with Friends. Wizualnie, gra została stworzona z myślą o młodszych graczach, chociaż jeśli tylko okaże się dobra, dorośli użytkownicy Oculusa na pewno będą chcieli ją sprawdzić.

Pierwszym tytułem, o którym firma Oculus mówiła już miesiąc temu, że znajdzie się w paczce z ich goglami jest oczywiście Eve: Valkyrie, czyli kosmiczny symulator, w którym główny nacisk został położony na duże bitwy kosmiczne. Ja na przykład nie mogę się doczekać tej pozycji.

Oczywiście Oculus (a właściwie Facebook) nie raczył poinformować nikogo o dokładnej dacie premiery swojego sprzętu, ani o oficjalnej cenie, którą trzeba będzie zapłacić za gogle VR.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.