Przeżyj wydarzenia, których efekty zobaczysz w filmie „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”

Marzenie fanów o samodzielnym przeżywaniu wydarzeń z Gwiezdnej Sagi może się wreszcie spełnić, dzięki najnowszej grze Star Wars Battlefront. Już na jutro, czyli 8 grudnia, został zaplanowany debiut darmowego dodatku pod tytułem Bitwa o Jakku, którego zawartość nawiązuje wprost do scenariusza nadchodzącego filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy".

Darmowy dodatek Bitwa o Jakku powinien zainteresować wszystkich fanów Sagi, nawet tych, którzy trzy klasyczne filmy znają na pamięć, ponieważ ukazane zostały w nim wydarzenia nigdy wcześniej nieeksplorowane. Bitwa wydarzyła się 29 lat przed wydarzeniami z VII epizodu gwiezdnych wojen. Dzięki temu dodatkowi fani będą mogli aktywnie wziąć udział w bitwie i przyczynić się do powstania, widocznego na zwiastunach filmu, cmentarzyska gigantycznych statków kosmicznych, robotów i maszyn.

Gra Star Wars Battlefront w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC jest dostępna w sprzedaży od 19 listopada.

0
Źródło: Electronic Arts
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.