Samsung Galaxy Note 5 doczekał się nowej wersji

Kiedy Samsung po raz pierwszy pokazał światu modele Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+, zdziwienie wywołał brak wersji ze 128-gigabajtową pamięcią na dane.

Wygląda na to, że mógł być to w pewnym stopniu zabieg marketingowy, dzięki któremu później (czyli obecnie) triumfalnie wprowadza się nową wersję telefonu. Tak właśnie jest: Samsung zaprezentował właśnie Samsunga Galaxy Note 5 w specjalnej odmianie Winter Edition, a jego jedynym wyróżnikiem w stosunku do zwykłych wersji 32 GB i 64 GB jest właśnie 128 GB pamięci do przechowywania danych.

Note 5 Winter Edition sprzedawany będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: platynowo-złotej i tytanowo-srebrnej. Jak twierdzi Samsung, właśnie one sprzedają się po prostu najlepiej.

Istnieje tylko pewien problem – na razie nowa wersja Note’a sprzedawana jest (za ok. 846 dolarów) jedynie w Korei Południowej. W tym momencie nie wiadomo nawet, czy Samsung planuje sprzedaż specjalnej edycji smartfona w innych krajach, ale jest to dość prawdopodobny scenariusz.

0
Źródło: samsung.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.