Steam w końcu pozwoli na… usuwanie gier

Największa platforma cyfrowa dla graczy nadal nie widzi dla siebie godnego konkurenta, choć rzekomo EA Origin zaczyna deptać jej po piętach. To powoduje, że niektóre elementarne funkcje pojawiają się... z pewnym opóźnieniem.

Jedną z zalet Steama jest łatwa instalacja gier prze niego oferowanych. Biblioteka gier pozwala na wygodną ich instalację niezależnie od komputera, przy którym aktualnie siedzimy. Niestety, nie wszystkie gry oferowane na Steamie, tak jak w każdym sklepie, okazywały się trafnymi zakupami. O niektórych chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć.

Do tej pory takiej możliwości… nie było. Dopiero od teraz Steam pozwala na trwałe usuwanie gier z naszej kolekcji. By to zrobić należy się zalogować do działu pomocy technicznej Steama a następnie z jego poziomu znaleźć w wyszukiwarce naszą niechcianą grę i odpiąć ją od naszego konta.

No, to teraz jeszcze tylko Half-Life 3.

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.