Tak może wyglądać OnePlus 3

OnePlus 2 jest już na rynku od kilku miesięcy i naturalną koleją rzeczy jest oczekiwanie na jego następcę. Z nieoficjalnych materiałów, które wyciekły do sieci wynika, że możemy liczyć na kilka zmian w designie urządzenia.

Pierwsze rendery OnePlus 3 wskazują na to, że możemy liczyć na zmianę materiału, z którego wykonana będzie obudowa. Zamiast tworzywa o strukturze piaskowca być może doczekamy się tu szczotkowanego metalu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż po najnowszym OnePlus X wykonanym ze szkła i ceramiki widać, że firma nie stroni od eksperymentów w tym temacie.

Z przodu zniknął także czytnik linii papilarnych. Może to oznaczać, że OnePlus rozważa w nowym modelu inną formę zabezpieczenia smartfona – np. skaner oka. Wpasowałoby to się też w ideologię firmy, która lubi zaskakiwać i stawiać na innowacje.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, informator podaje, że możemy spodziewać się procesora Snapdragon 820 oraz ekranu o rozdzielczości Full HD. Na razie trudno jednak powiedzieć na ile te wiadomości mogą być prawdziwe. OnePlus może zapowiedzieć swojego nowego flagowca dopiero za kilka miesięcy.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.