Tak prezentuje się tryb sieciowy Uncharted 4

Uncharted 4: Kres Złodzieja to zbliżający się wielkimi krokami hit na PS4. Do tej pory twórcy prezentowali główny tryb fabularny gry. Teraz możemy przyjrzeć się z bliska trybowi multiplayer. Na co możemy liczyć?

Pokaz rozpoczyna się od wyboru postaci. Tu będziemy mogli wpłynąć na wygląd bohatera odblokowując w miarę postępów czasu nowe przebrania, gadżety i zaczepki, oraz zdecydować o wyborze broni podczas rozgrywki. Następnie będziemy mogli wybrać jedną spośród 8 map oraz tryb gry – na materiale zaprezentowano typowy deatchmatch, ale twórcy zapowiedzieli inne „niespodzianki”. Biegając po mapie będziemy mogli zbierać bonusy np. skarby, które zagwarantują nam większy zastrzyk gotówki. Za zebrane pieniądze będzie można wykupić ulepszenia broni (np. granaty uzdrawiające) czy specjalne, mityczne zdolności (np. szybkie przemieszczanie się) bezpośrednio podczas rozgrywki. Całość będzie działał w rozdzielczości 900 p i 60 kl/s.

Pomiędzy 4-14 grudnia posiadacze Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a będą mogli spróbować swoich sił w becie trybu multiplayer. Uncharted 4: Kres Złodzieja zadebiutuje na konsolach PS4 w marcu przyszłego roku.

0
Źródło: Youtube.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.