Tak wygląda nowa wersja Samsunga Galaxy J1

Topowe smartfony ciekawią nas najmocniej i najbardziej pobudzają naszą wyobraźnię, ale fakty są takie, że sprzedaż i obrót napędzają modele takie jak Galaxy J1. W 2016 roku może być podobnie.

Wygląda na to, że nowa wersja Galaxy J1, szykowana na rok 2016, będzie się znacząco różnić od swojego poprzednika. Przede wszystkim zwiększy się jego ekran – z 4,3-calowego wyświetlacza urośnie do 4,5 cala. Mimo to rozdzielczość (480 x 800 pikseli) pozostanie prawdopodobnie taka sama.

Sercem nowego telefonu ma być nieogłoszony jeszcze oficjalnie układ Exynos 3457, z 4-rdzeniowym procesorem i grafiką Mali-T720. Rozczarowanie może budzić jedynie 1 GB pamięci RAM i Android w wersji 5.1, ale warto przypomnieć, że dotychczasowa, ciesząca się dużą popularnością wersja tego smartfona, wyposażona jest w zaledwie 512 MB pamięci RAM i 2-rdzeniowy procesor.

Oczywiście nie są to jeszcze potwierdzone informacje, więc warto podchodzić do nich z lekkim dystansem. Jeśli nowy Samsung Galaxy J1 rzeczywiście ujrzy światło dzienne i pojawi się na rynku, to będzie to prawdopodobnie miało miejsce już w pierwszym kwartale 2016 roku.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.