Tak wygląda rozgrywka w Far Cry: Primal

Rezygnacja ze współczesnego settingu na rzecz czasów prehistorycznych zdziwiła i jednocześnie pozytywnie zaintrygowała fanów serii Far Cry. Zobaczcie czego będziecie się mogli spodziewać.

Dzięki powyższym materiałom możemy przyjrzeć się z bliska samej rozgrywce. Od razu widać, że nowy Far Cry to nie tylko zmiana uniwersum i oprawy wizualnej, ale także pewne ciekawe rozwiązania związane z mechaniką. Oprócz walki z dzikimi zwierzętami prehistorycznymi możemy liczyć na możliwość oswojenia ich i wykorzystania w potyczkach z innymi plemionami. Takkar, główny bohater gry, będzie mógł także wezwać na pomoc sowę, która dokona eksploracji terenu z powietrza. Dzięki lepszemu rozeznaniu w terenie będziemy mogli umieścić w określonych miejscach pułapki. Całość prezentuje się nadzwyczaj ciekawie i na pewno przypadnie do gustu fanom survivali.

Premiera gry na konsole PS4 i Xbox One planowana jest na 23 lutego 2016 r.. Gracze pecetowi będą mogli przenieść się do prehistorii niedługi czas później – 1 marca.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.