Asus Transformer Book Flip TP200: hybryda do mobilnej pracy

Oto kolejny przedstawiciel rodziny urządzeń 2 w 1 (połączenie mobilności tabletu z funkcjonalnością laptopa) firmy ASUS. Jego głównym wyróżnikiem jest zawias, pozwalający na obracanie ekranu aż o 360 stopni.

Transformer Book Flip TP200 dzięki specjalnemu zawiasowi może pracować z dotykowym ekranem obróconym pod dowolnym kątem gwarantując przy tym szerokie kąty widzenia. Ważący 1,2 kg i mierzący 18,45 mm grubości notebook został wyposażony w akumulator pozwalający na 8 godzin pracy oraz port USB typu C. Za działanie urządzenia odpowiada tu procesor Intel Celeron N3050 1,6 GHz (2,16 w trybie Turbo Boost), 2 GB RAM-u, układ graficzny Intel HD Graphics i 32 GB pamięci wewnętrznej.Jest to więc raczej maszyna do typowej biurowej pracy i przeglądania internetu niż do rozrywki multimedialnej.

Notebook pracuje pod kontrolą Windowsa 10 i jest już dostępny w sprzedaży w polskich sklepach w grantowej wersji kolorystycznej w cenie 1399 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.