Trening z LeBronem Jamesem w twoim Gear VR

Jeśli posiadaliście już wcześniej, albo w te Święta dostaliście od Mikołaja gogle Gear VR produkcji Samsunga i nie możecie się od nich oderwać, to mamy chyba dobrą wiadomość. Właśnie pojawił się jeszcze jeden fajny film na Gear VR.

Film to właściwie złe słowo. Twórcy treści VR nazywają takie produkcje „doświadczeniami VR”. Poniekąd mają rację – w zwykłych filmach widz przecież nie może rozglądać się dookoła. Co to za nowe doświadczenie VR?

Gwiazda drużyny Cleveland Cavaliers, LeBron James został gwiazdą 12-minutowego doświadczenia VR, na którym (w którym?) widz może popatrzeć sobie na bardzo pokazowy trening gwiazdy koszykówki. Produkcja ta dostępna jest już w sklepach z aplikacjami Oculus Store oraz w Milk VR.

Właściciele Gear VR mogą spodziewać się coraz większej liczby podobnych produkcji – wydaje nam się, że zaczną pojawiać się one z większą częstotliwością wraz z premierą „pecetowej” wersji VR, czyli Oculus Rift VR oraz, o ile HTC w ogóle uda się skończyć swój projekt – HTC Vive.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.