Wiko Fever pozwoli się odnaleźć w ciemności

Jeśli nigdy nie możecie szybko odszukać telefonu w torebce, a wieczorem także macie problem ze zlokalizowaniem urządzenia, to powinniście przyjrzeć się mocno nowemu produktowi Wiko.

Na polskim rynku znajdziecie już smartfon, który świeci w ciemności. Na czym dokładnie polega to rozwiązanie? Chodzi tu po prostu o fosforyzującą obudowę, która za dnia zbiera światło dziennie, oddając je po zmroku. W ten sposób już nigdy nie będziemy musieli po omacku szukać smartfona.

Jeśli chodzi o pozostałe parametry urządzenia to mamy tu do czynienia z całkiem przyzwoitą specyfikacją. Wiko Fever posiada 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, ośmiordzeniowy procesor 1,3 GHz, 3 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia, akumulator o pojemności 2900 mAh oraz dwie kamerki – o rozdzielczości 13 i 5 MP. Całość pracuje pod kontrolą Androida 5.1 i kosztuje 849 zł.

0
Źródło: Wiko
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.