Wystartowała zimowa wyprzedaż na GOG.com

Jeśli Wasze portfele przetrwały dzielnie Czarny Czwartek to z pewnością ucieszy Was kolejna promocja na gry komputerowe. Codziennie do 13 grudnia na gog.com znajdziecie pojedyncze tytuły i zestawy gier w niskich cenach.

Oprócz masy przecen gog.com przygotował dodatkowe promocje. Za 3 dolary możemy zakupić grę niespodziankę, której wartość wynosi 9,99-34,99 dolarów (dodatkowo mamy pewność, że nie będzie to tytuł, który już posiadamy w swojej biblioteczce). Oprócz tego każda wydana złotówka w okresie wyprzedaży przybliża nas do dwóch prezentów. Jeśli wydamy minimum 5 dolarów otrzymamy Divine Divinity – za 50 dolarów zaś Blackguards. Promocje zmieniają się co 24h.

Na ten moment warto zainteresować się zestawem gier z uniwersum Star Wars za 27,32 euro (o wartości 68,32 euro) i przygodówkami ze stajni Lucas Arts (16,70 Euro). O połowę zostały też przecenione takie tytuły jak: Stasis, Pillars of Eternity, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Victor Vran.
Źródło: gog.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.