ZenFone Zoom na pierwszym filmie promocyjnym

Stworzony dla miłośników cyfrowej fotografii smartfon trafił przed paroma dniami do sprzedaży w Tajwanie. Z tej okazji producent postanowił podsumować największe atuty urządzenia.

Asus Zenfone Zoom może się pochwalić 5,5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD, czterordzeniowym procesorem Intel Atom Z3580 z 64 GB pamięci wewnętrznej/ Z3590 ze 128 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB pamięci RAM. Oprócz 5-megapikselowej kamerki do selfie jego głównym atutem jest 13-megapikselowa tylna, która wyposażona została w potrójny zoom optyczny, laserowy autofokus (0,03 s) oraz optyczną stabilizację obrazu. To właśnie na tym aspekcie skupia się pierwszy film promocyjny smartfona.

Niestety nie wiadomo kiedy Asus zdecyduje się wypuścić Zenfone Zooma w innych częściach świata. Jeśli chodzi o cenę to w Tajwanie wynosi ona 13 990 TWD (około 1682 zł) za wersję 64 GB i 15 990 TWD (około 1920 zł) za wersję 128 GB.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.