Abonament Xbox Live Gold drożeje

Użytkownicy opłacający abonament Xbox Live Gold mają co miesiąc dostęp do darmowych gier (w tym także w trybie wstecznej kompatybilności z Xbox 360) oraz trybu sieciowego. Od 18 lutego opłata roczna za usługę ulegnie podwyższeniu.

W wyniku mocnej pozycji dolara w ubiegłym roku Sony zdecydowało się podnieść kwartalny abonament PlayStation Plus. Teraz podobny zabieg zastosował Microsoft – z tym, że zmianie ulegnie tylko abonament roczny. Z 229 zł zostanie on podniesiony do 249 zł. Podwyżka zacznie obowiązywać od 18 lutego br. i według Microsoftu podyktowana jest zwiększeniem jakości udostępnionych usług. Osoby, które miały zaznaczoną opcję automatycznego odnawiania abonamentu nie muszą się obawiać – producent wyłączy ją z powodu podwyższonej opłaty, by każdy użytkownik mógł sam zdecydować czy w dalszym ciągu chce korzystać z usługi.

Cena miesięcznego i kwartalnego abonamentu w dalszym ciągu wyniesie odpowiednio 29 i 79 zł, więc roczna subskrypcja wciąż pozostaje najbardziej opłacalną opcją. Dla porównania roczny abonament w usłudze PlayStation Plus wynosi 195 zł.

0
Źródło: Polygamia.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.