Angry Birds Movie będzie prześmieszną animacją

Rovio nie przędzie już tak dobrze jak w czasach swojej świetności. W 2014 roku zysk operacyjny firmy spadł o 73%. W ubiegłym roku zwolniono też ponad 200 pracowników. Czy film wytwórni Sony Pictures Imageworks poprawi kondycje finansową fińskiego studia?

Do tej pory widzieliśmy tylko krótką zajawkę filmu. Nowy zwiastun (a w zasadzie dwa trailery różniące się kilkoma scenami) trwa 2,5 minuty i daje znacznie szerszy obraz tego, czego możemy się spodziewać. Angry Birds Movie będzie opowieścią w stulu Ralfa Demolki – w szczęśliwym i zadowolonym społeczeństwie ptaków, jeden z nich mocno odstaje od reszty. Łatwo wpadający w złość bohater nie jest lubiany w otoczeniu, podobnie jak kilku innych wyrzutków w „niezwykły” sposób radzących sobie z emocjami. Wszystko może się jednak zmienić, gdy rodzimą wyspę nawiedzają świnie. Te zaś, jak doskonale wiemy ze smartfonowych produkcji Rovio, nie będą raczej miały dobrych zamiarów.

Pozostaje mieć nadzieję, że to co widzieliśmy na trailerach nie jest wyłącznie najlepszymi scenami z filmu i kinowa wersja Wściekłych Ptaków ubawi nas w maju br.

Źródło: Venturebeat.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.