BoomStick poprawi jakość tanich słuchawek

Każdy chciałby słuchać muzyki w dobrej jakości, ale nie wszystkich stać na sprzęt klasy premium. Dla tych, co mogą trochę sypnąć groszem BoomCloud 360 ma ciekawą propozycję.

BoomStick to niewielkie urządzenie, które podpina się do zwykłych słuchawek i gniazda mini-jack. Jego zadaniem jest zwiększenie jakości dźwięku poprzez wykorzystanie specjalnego algorytmu. Obsługa jest niezwykle prosta- by cieszyć się wyraźniejszą, czystszą i głośniejszą muzyką wystarczy wcisnąć okrągły przycisk na urządzeniu. Jeżeli jesteście ciekawi efektu, działanie BoomSticka można przetestować na oficjalnej stronie producenta, gdzie dostępne są trzy ścieżki dźwiękowe.

Na jednym ładowaniu bateria wytrzyma 14 godzin. Jedyną wadą urządzenia jest jego cena – 99 dolarów nawet dla Amerykanów wydaje się nieco zbyt wygórowaną kwotą. Dongiel do tanich słuchawek nie powinien kosztować tyle co dobre headsety.

0
Źródło: Digitaltrends.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.