Dell pokazał notebooka za 199 dolarów

Dell pokazał na CES nową wersję notebooka należącego do popularnej serii Inspiron 11 3000.

Dell Inspiron 11 3000 jest zachwalany jest przez producenta jako lekki w przenoszeniu, a równocześnie lekki dla kieszeni nabywcy. Podstawowa wersja tego notebooka kosztować ma minimalnie mniej niż 200 dolarów.

Co dostaniemy za tę kwotę? 11,6-calowego notebooka z dotykowym ekranem o rozdzielczości 1366×768 pikseli, który na baterii powinien działać nawet 10 godzin. Do tego całkiem eleganckiego (trzy wersje kolorystyczne, widoczne na zdjęciu) i dysponującego dużą, wygodną w pisaniu klawiaturą.

W środku podstawowej wersji znajdziemy 32 GB pamięci na dane, ale można też kupić wersję z dyskiem SSD 128 GB lub 500 GB. Do tego do 4 GB pamięci RAM i procesor Intela określany enigmatycznie jako „należący do najnowszej generacji”. Wśród złączy m.in. HDMI i USB 3.0, a system to oczywiście Windows 10.

Możemy się spodziewać, że nowa wersja Inspirona 11 3000 wejdzie też do sprzedaży w Polsce, ale ceny nie są jeszcze oficjalnie podane.

0
Źródło: dell.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.