Dragon’s Dogma: Dark Arisen w końcu na PC

Jeśli lubicie RPG-i z otwartym światem z pewnością czekaliście na pecetową premierę Capcomowej produkcji. Dziś gra wylądowała na sklepowych półkach oraz na Steamie.

Wersja „Dark Arisen” zawiera w sobie oryginalną grę „Dragon’s Dogma” oraz wszystkie wydane rozszerzenia. Porównując screeny z pecetową produkcją z zrzutami ekranu z konsolowej wersji gry, da się wyraźnie zauważyć nie tylko wyższą rozdzielczość tekstur,ale także ulepszony system oświetlenia co sprawia, że grze bliżej do remastera niż zwyczajnego portu.

„Dragon’s Dogma” charakteryzuje się niezwykłym, dynamicznym system walki, w którym do pomocy służą nam bohaterowie sterowani przez SI. Ich umiejętności nabywane są jednak od innych graczy. Użytkownicy mogą dzielić się swoimi bohaterami ze znajomymi graczami otrzymując nagrody w postaci skarbów lub pomagając sobie w ten sposób z zadaniami wymagającymi konkretnych umiejętności.

W tym roku na komputerach PC i konsolach nowej generacji ukaże się także sieciowa wersja gry, która w sierpniu zadebiutowała w Japonii osiągając milion pobrać w pierwszych 10 dni od premiery.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.