Dziś premiera pudełkowej wersji Life is Strange

Life is Strange jest przygodówką, która zrewolucjonizowała gry oparte na wyborach i ich konsekwencjach poprzez umożliwienie graczom zabawy czasem i wpływanie na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Gracz wciela się w studentkę fotografii, która przypadkowo ratuje swoją starą przyjaciółkę odkrywając moc cofania czasu. Dziewczyny wkrótce poznają mroczną stronę miasteczka Arcadia Bay, gdy wpadną na trop zaginięcia jednej ze studentek.

Limitowana edycja gry w wersji pudełkowej (PC, PS4, Xbox One) oprócz samej gry zawiera także soundtrack z muzyką, 32-stronicowy album oraz komentarze twórców. Life is Strange niestety nie zostało przetłumaczone na język polski – gra wydana jest w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 8,5/10. Gra zdobyła też szereg nagród m.in. The Game Awards w kategorii „Game Changer”, Global Game Awards w kategorii „Najlepsza gra oryginalna”czy Develep Industry Excellence Awards w kategorii „Najlepsze nowe IP” i „Najlepsze wykorzystanie narracji”.

Pudełkową wersję gry znajdziemy w sklepach internetowych. Cena zestawu na konsole wynosi 139,99 zł, na PC – około 110 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.