Godzina szczytu na portalach randkowych to 21:00

Agencja badawcza Nielsen prześledziła ruch na dwóch najpopularniejszych randkowych serwisach w Stanach Zjednoczonych, żeby odpowiedzieć na jedno, bardzo ważne pytanie: o której godzinie najprościej znaleźć tę drugą połowę.

Co prawda badania przeprowadzono na OKCupid i Tinderze, które w Stanach mają nieco inną pozycję na rynku niż w Europie (w Europie z tego co nam wiadomo raczej nikt z OKCupid nie korzysta), jednak skoro „godziny szczytu” (ten podtekst to zupełny przypadek, serio) pokrywają się (ten też) na dwóch najpopularniejszych portalach randkowych w Stanach, to badania przeprowadzone na podobnych usługach na terenie Europy przyniosłyby prawdopodobnie bardzo zbliżone rezultaty.

A więc jeśli aktualnie zajęci jesteście poszukiwaniem drugiej połówki przez internet, to swe poszukiwania najlepiej zacząć mniej więcej o 18, mając w pamięci to, że najwięcej osób zalogowanych na tego typu portalach i usługach pojawia się w okolicach godziny 21, a już godzinę później ich liczba zaczyna się zmniejszać.

A zatem, uzbrojeni w nową wiedzę, ruszajcie na podbój serc!

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.