HTC Vive w przedsprzedaży na eBayu

Według oficjalnych informacji przedsprzedaż HTC Vive ma ruszyć 29 marca, jednak na eBayu już teraz znaleźć można nieoficjalną ofertę kupna gogli.

Sprzedawca na eBayu życzy sobie za zestaw HTC Vive (gogle plus kontrolery) aż 1099 Euro (około 4913 zł). Suma wydaje się zawrotna, ale – co zabawne- zgadzałaby się z pierwszymi prognozami wyceniającymi gogle HTC na 1500 dolarów, w które większość osób wątpiła biorąc pod uwagę ówczesne zapowiedzi największego konkurenta – Oculus Rifta – mającego kosztować 350 dolarów. Jak dobrze wiemy ostateczna cena urządzenia znacząco się zwiększyła, więc całkiem możliwe, że sprzęt HTC także okaże się zabawką dla osób z zasobniejszym portfelem.

Pamiętajmy jednak, że ta oferta pochodzi z nieoficjalnej przedsprzedaży. Chociaż sprzedawca wydaje się wiarygodny (495 pozytywnych komentarzy) ostateczna cena gogli, którą poznamy 29 marca może okazać się niższa.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.