HTC Vive zamówisz już w przyszłym miesiącu

Jak pewnie pamiętacie HTC obiecywało nam już swoje gogle VR w zeszłym roku. Producent zapowiedział jednak drobne opóźnienie premiery sprzętu, tłumacząc się tym, że te kilka dodatkowych miesięcy znacząco wpłynie na jego jakość.

Czy tak będzie? Najnowszy model HTC Vive, który został zaprezentowany podczas tegorocznej edycji targów CES ma nową, bardziej ergonomiczną obudowę oraz kamerę zamontowaną na przednim panelu, dzięki czemu użytkownik nie tylko będzie mógł na chwilę „wychylić się z wirtualnej rzeczywistości”, ale prawdopodobnie będzie też mógł korzystać z zestawu HTC w trybie rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality). Nie zostało to oczywiście nigdzie potwierdzone, ale takie rozwiązanie nie byłoby chyba zbyt trudne do zaimplementowania.

Niestety HTC nie raczyło poinformować nas jeszcze o cenie swojego urządzenia. Tego dowiemy się dopiero 29 lutego – bowiem wtedy ruszą przedpremierowe zamówienia HTC Vive. Pierwsze egzemplarze gogli mają zostać wysłane do użytkowników w marcu.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.