Kto zostanie polskim mistrzem gry Hearthstone: Heroes of Warcraft?

Wystartowały zapisy do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych rozgrywek GeForce Cup w grze Hearthstone: Heroes of Warcraft, wyprodukowanej przez studio Blizzard. Ośmiu zawodników (po dwóch najlepszych z każdego turnieju) uzyska awans do turnieju głównego, w którym zmierzą się wraz z zaproszonymi szesnastoma gwiazdami o tytuł polskiego mistrza tej niezwykle popularnej logicznej gry karcianej.

GeForce Cup to dotychczas największy turniej Hearthstone: Heroes of Warcraft w Polsce. W puli nagród znalazło się 16 000 złotych w gotówce oraz cztery tablety NVIDIA SHIELD K1. Zwycięzcę, który otrzyma połowę tej kwoty poznamy po około dwóch miesiącach rozgrywek online, transmitowanych na kanale Twitch firmy Nvidia. Ambasadorem turnieju i jego głównym komentatorem jest Mateusz „MKRR3” Krzesiński, znany ze swojego poczucia humoru i profesjonalnego podejścia do gry.

Zapisy na turnieje kwalifikacyjne dostępne są na stronie http://fechallenge.com/, a pierwszy turniej startuje 20 stycznia 2016 roku o godzinie 18:00. Turniej główny będzie składać się z fazy grupowej, gdzie pojedynki odbywać się będą na zasadach Bo5 (do trzech wygranych), a następnie po dwóch zawodników z każdej grupy awansuje do fazy play-off. Najlepsza czwórka powalczy o nagrody pieniężne, a przegrani otrzymają tablety Shield K1.

Szczegółowe informacje oraz regulamin rozgrywek dostępne są na stronie http://geforcecup.pl/

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.