Kupiłeś Jolla Tablet? Pewnie go nie dostaniesz…

Jolla ogłosiła w listopadzie, że po wycofaniu się inwestora z finansowania firmy, ta popadła w duże tarapaty. Fiński producent musiał zwolnić większość pracowników i złożyć wniosek do władz o restrukturyzację zadłużenia. Zdobyła w końcu upragnione finansowanie, ale...

Jolla, mimo iż cudem uniknęła odejścia w zapomnienie, nie zaczyna nowego roku z wielką pompą. Firma właśnie ogłosiła bardzo złe wieści dla wszystkich tych, którzy ufundowali projekt Jolla Tablet za pośrednictwem serwisu crowdfundingowego Indiegogo.

Informuje, że już na początku przyszłego roku rozpocznie wysyłkę „niewielkiej części” zaplanowanych urządzeń Jolla Tablet. Dodaje jednak, że nie była w stanie wyprodukować całej niezbędnej ilości i nie wszyscy, którzy wpłacili z wielomiesięcznym wyprzedzeniem pieniądze, urządzenie otrzymają. Mamy jednak nie czuć się obrabowani, bo Jolla rzekomo szykuje dla tych osób „bardzo miłą niespodziankę”.

Niestety, nie wiemy ile tabletów zdołano wyprodukować ani nawet kiedy dowiemy się czegoś więcej na temat tej niespodzianki.

0
Źródło: Jolla
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.