Lenovo Lemon 3 ze Snapdragonem 616

Metalowy korpus, niezłe wyposażenie, atrakcyjna cena – Lenovo pokazało ciekawy smartfon ze średniej półki.

Lenovo Lemon 3 wyposażony jest w 5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (441 ppi) i nowy układ Snapdragon 616 (4 rdzenie 1,5 GHz i 4 rdzenie 1,2 GHz). Do tego grafika Adreno 405, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci na dane, którą można rozszerzyć za pomocą kart Micro SD.

Wspomnieć warto również o głównym aparacie na tylnej ściance, wyposażonym w matrycę o rozdzielczości 13 milionów pikseli, oraz przednim, 5-milionowym. Do tego oczywiście łączność LTE i – typowy właśnie dla tej klasy sprzętu – podwójny slot na karty SIM.

Ciekawe jest to, że w bardzo dużym stopniu specyfikacja smartfona Lenovo w dużym stopniu pokrywają się z tym, co oferuje Xiaomi Redmi 3. Różnica polega jednak na tym, że Lemon 3 wyposażono w akumulator 2750 mAh i smuklejszą obudowę (7,99 mm grubości, 142 gramy wagi), natomiast Redmi 3 ma potężniejsze ogniwo 4100 mAh.

Na razie Lenovo Lemon 3 został wprowadzony na rynek chiński w cenie 699 juanów, czyli nieco ponad 100 dolarów.

0
Źródło: gizmochina.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.