Najszybsza karta graficzna do komputerów Mini ITX od dziś w nowej cenie

We wrześniu ubiegłego roku zadebiutowała najszybsza karta graficzna dla systemów Mini ITX – AMD Radeon R9 Nano. Teraz dostępna jest w nowej, niższej cenie.

To pierwsza karta zaprojektowana od początku do końca pod kątem kompaktowych rozmiarów i efektywności energetycznej, której moc zapewniła miniaturowym komputerom (mniejszym nawet niż 8 litrów) wystarczającą wydajność do gier uruchamianych w rozdzielczości 4K czy w środowisku VR. Dzięki zaawansowanemu układowi graficznemu wyposażonemu w nowej generacji pamięć HBM do dziś pozostaje niedościgniona w swojej klasie.

Od dziś, 11 stycznia karta ta otrzyma nową cenę – 499 USD, co stanowi zmianę o 150 USD względem poprzedniej ceny sugerowanej wynoszącej 649 USD. W warunkach polskich przecena powinna wynieść nawet przeszło 700 zł, co przy aktualnym kursie walut pozwoli na zakup AMD Radeon R9 Nano niejednokrotnie za mniej niż 2500 zł.

0
Źródło: AMD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.