Netflix już na Xbox One!

Microsoft, producent konsoli Xbox, informuje o dostępności w Polsce aplikacji Netflix na konsolach Xbox oraz na urządzeniach z systemem Windows 10.

Aplikacja Netflix pozwala w ramach jednego abonamentu na oglądanie najlepszych filmów i seriali na wielu ekranach, w tym na konsolach Xbox One i Xbox 360 oraz na tabletach i smartfonach z systemem Windows 10. Do korzystania z aplikacji nie jest wymagane konto Xbox Live Gold. Nowi użytkownicy mogą również skorzystać z miesięcznego, bezpłatnego okresu próbnego.

Na konsoli Xbox uzyskasz dostęp do najpopularniejszych treści rozrywkowych, takich jak Youtube, Skype i Vevo. A dzięki funkcjom Xbox One możesz szybko przełączać się z jednej aplikacji na drugą lub otworzyć dwie aplikacje jednocześnie obok siebie. Na konsoli Xbox One zagrasz także w znakomite gry, takie jak Quantum Break czy ReCore oraz hity światowych wydawców, wśród nich Tom Clancy’s The Division.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.