Netflix właśnie zawitał do Polski!

Reed Hastings, CEO firmy Netflix podczas swojego wystąpienia na targach CES odbywających się w Los Angeles właśnie poinformował, że.... usługa Netflix jest już oficjalnie dostępna w naszym kraju.

Oto wszystko, co musicie wiedzieć: https://www.netflix.com/pl/ – oficjalna „polska” strona, która na razie dostępna jest tylko w języku angielskim. To tam zarejestrujecie swoje konto i wybierzecie jeden z trzech dostępnych abonamentów:

  • 7,99€ – brak rozdzielczości HD, w tym samym czasie z Netflixa może korzystać tylko jeden użytkownik,
  • 9,99€ – rozdzielczość HD, w tym samym czasie z Netflixa może korzystać dwóch użytkowników
  • 11,99€ – rozdzielczość UHD, 4 użytkowników może oglądać filmy jednocześnie.

Pierwszy próbny miesiąc jest darmowy, więc możecie przetestować usługę bez ponoszenia żadnych kosztów zanim się zdecydujecie. Jak na razie 90% zawartości Netflixa oferowana jest w języku angielskim – z czasem zapewne te proporcje ulegną zmianie i coraz więcej filmów i seriali dostępna będzie z polskimi napisami. Jak na razie jednak, jeśli polski jest jedynym językiem, którym władacie, będziecie rozczarowani.

Miłego oglądania.

0
Źródło: Netflix
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.