Nowości od Artifex Mundi na 2016 rok

Po obfitującym w premiery roku 2015, Artifex Mundi zapowiada wydanie następnych 17 gier. Nowością będzie pojawienie się tytułów śląskiej firmy na kolejnych platformach: Apple TV, Android TV oraz PS4 a także długo oczekiwane premiery trzecich odsłon serii Enigmatis i Mroczne Legendy.

Poprzedni rok był bardzo udany dla katowickiego studio. 16 milionów pobrań aplikacji, nawiązanie współpracy z 11 zewnętrznymi studiami, wydanie 13 gier i sukces na nowym rynku azjatyckim. Po raz pierwszy także Artifex Mundi wydało grę na rynku konsolowym – Nightmares from the Deep: The Cursead Heart pojawiło się na Xbox One.

Rok 2016 to kolejny krok naprzód. Oferta studia poszerzy się o nowe platformy – PS4, Apple TV i Android TV. W sumie w tym roku Artifex Mundi zamierza wydać aż 17 nowych gier, w tym długo wyczekiwanej kontynuacji Enigmatis i Mrocznych Legend.

22 stycznia na Xbox One pojawi się steampunkowa przygodówka Clockwork Tales: Of Glass and Ink w cenie 29,99 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.