Pierwszy smartfon ze Snapdragonem 820

Qualcomm oficjalnie potwierdził, że pierwszym smartfonem wyposażonym w jego najnowszy procesor będzie nowy model chińskiego producenta - Letv Le Max Pro. Dziś poznaliśmy częściową specyfikację urządzenia.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że to Samsung będzie miał czasową wyłączność na nowy procesor Qualcomma, jednak najwyraźniej okazały się one błędne. Letv Le Max Pro oprócz Snapdragona 820 będzie wyposażony też w najnowszą technologię Qualcomma – Snapdragon Sense ID, czyli ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych. Jego zaletą jest nie tylko większa dokładność, ale też możliwość ukrycia skanera pod cienkim metalem.

Szczegóły Letv Le Max Pro nie zostały ujawnione, ale wiemy, że smartfon będzie wyposażony w szybkie LTE, WiFi oraz opcję szybkiego ładowania – od zera do 60% akumulator urządzenia naładuje się w zaledwie 30 minut. Niestety producent nie zdradził ceny smartfona ani daty jego wprowadzenia na rynek. Nie wiadomo także, czy urządzenie trafi poza granice chińskiego rynku – w USA sprzedawane do tej pory były jedynie akcesoria i telewizory producenta.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.