Polscy posiadacze LG G3: macie piękną noworoczną niespodziankę!

LG w ubiegłym miesiącu potwierdził, że pracuje nad udostępnieniem systemu Android Marshmallow dla ubiegłorocznego, sztandarowego modelu telefonu G3. Prace zostały zakończone, a Polska jako pierwsza na świecie otrzyma aktualizację.

LG Polska potwierdził oficjalnie, że aktualizacja do Androida Marshmallow jest już gotowa dla telefonów G3 i dostępna do pobrania w naszym kraju jako pierwsza. Sposób jej instalacji nie jest jednak oczywisty: przynajmniej na razie nie można wykorzystać wbudowanego w telefon modułu aktualizacji OTA. By jej dokonać, musimy połączyć przewodowo telefon z naszym podłączonym do Internetu komputerem i wykorzystać do tego celu oficjalną aplikację serwisową od LG.

Inne części świata również dostaną aktualizację do nowego Androida, choć w nieco późniejszym terminie. LG G3 to pierwszy sztandarowy telefon spoza linii Nexus, który otrzymał aktualizację do najnowszego systemu Google’a.

Uwaga, uwaga! #fanfary Oficjalnie potwierdzamy – aktualizacja Android Marshmallow dostępna dla #LGG3! 🙂 pic.twitter.com/JbyBB7vPeJ

— LG Polska (@LGPolska) grudzień 30, 2015

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.