Quantum 2500 Rugged już w sprzedaży

Najnowszy produkt poznańskiej firmy Goclever stara się łączyć ze sobą wysoką odporność na uszkodzenia, przystępną cenę i nie najgorszą specyfikację.

Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (1280×720) pikseli chroniony przed kurzem i zarysowaniami szkłem o grubości 2,8 mm (do zestawu dołączone są także dwie folie ochronne). Oprócz czterordzeniowego procesora Cortex A53 znajdziemy tu układ graficzny Mali-T720, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 32 GB i dwa aparaty – przedni o rozdzielczości 2-megapikseli i tylny o rozdzielczości 8-megapikseli.

Nie zabrakło także łączności LTE, baterii o pojemności 5000 mAh z funkcją powerbanku, wsparciu Hot Knot oraz najnowszego Androida. Smartfon waży 259 gramów i spełnia normy IP65 (ochrona przed kurzem i strugą wody laną na obudowę z dowolnej strony). Goclever Quantum 2500 Rugged można już kupić w polskich sklepach w cenie 849 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.