Ruggie – mata, która pomoże Ci wstać z łóżka

Wielu z nas ma problemy z codziennym wstawaniem. Ustawiamy kilka alarmów pod rząd, by opanować niesamowitą chęć pozostania dłużej w łóżku. Jak radzić sobie z tym problemem? Nowy gadżet z Kickstartera oferuje pewne rozwiązanie.

Ruggie to rodzaj inteligentnej maty. Kładziemy ją przy łóżku, a następnie ustawiamy alarm. Gdy dźwięk przerwie nasz błogi sen jedynym sposobem na to, by go wyłączyć jest postawienie obu stóp na powierzchni maty i wytrwanie w takiej pozycji przez 3 sekundy (lub przez inny czas określony przez użytkownika). Po takiej chwili powinniśmy już być na tyle rozbudzeni, że nie będzie nam się chciało z powrotem kłaść do łóżka.

Mata jest wykonana z miękkiej pianki zapamiętującej kształt stóp, a w jej lewym narożniku wyświetla się aktualna godzina. Dodatkowo możemy także wgrać własne piosenki czy motywujące zdania, które będą odtwarzane po wyciszeniu alarmu. Mata zasilana jest z trzech baterii AAA i może wytrzymać na nich nawet rok. Ruggie cieszy się dużym powodzeniem na Kickstarterze – kampania została już sfinansowana w 100%. Na ten moment za matę trzeba zapłacić 110 dolarów.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.