Samsung Galaxy S7: potwierdzone trzy odmiany

Samsung Galaxy S6 występuje aż w czterech odmianach, natomiast w przypadku modelu Galaxy S7 może być ich mniej.

To ciekawe, że choć o nowym topowym smartfonie Samsunga wiadomo już całkiem sporo (łącznie z wyglądem!), to nadal nie jesteśmy pewni, ile odmian Galaxy S7 wejdzie ostatecznie na rynek. Pewne jest to, że będzie to co najmniej jedna wersja z ekranem płaskim (czyli po prostu Samsung Galaxy S7) oraz jedna (lub dwie) z ekranem wygiętym (czyli ze słowem „edge” w nazwie).

Najnowsza informacja ujawniona przez dość wiarygodne źródło, jakim jest evleaks, mówi o trzech odmianach Galaxy S7: jednej zwykłej oraz dwóch z wygiętym ekranem. Podstawowa odmiana będzie mieć ekran o przekątnej 5,1 cala, natomiast w przypadku modeli z wygiętym wyświetlaczem nie jest to jeszcze określone, choć prawdopodobne są wymiary 5,1 cala i 5,7 cala. Zatem spodziewać się możemy Samsunga Galaxy S7 edge oraz S7 edge+.

I drugi wątek, trochę naciągany, ale jednak warty wzmianki: tło, na którym ujawnione zostały nazwy trzech odmian Galaxy S7. Część gorliwych interpretatorów doszukuje się na nim śladów kropli, co mogłoby oznaczać, że „S-siódemka” będzie wodoodporna.

Nasze wcześniejsze informacje na temat tego modelu znajdziecie, klikając na ten link.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.