Samsung Galaxy S7 z Exynosem 8890: znamy specyfikację

To kolejny wyciek danych, jaki zawdzięczamy Antutu, poprzednio dotyczył on jednak wersji Galaxy S7 ze Snapdragonem 820. Ciekawsza jest chyba jednak odmiana wykorzystująca własny procesor Samsunga.

Specyfikację techniczną takiego właśnie wariantu, wykorzystującego układ Exynos 8890 i oznaczonego numerem modelowym SM-G930F, ujawnił właśnie bechmark Antutu. Co wiemy zatem o nowym Galaxy S7?

Przede wszystkim będzie on wykorzystywał ekran o przekątnej 5,1 cala i rozdzielczości Quad HD (1440×2560 pikseli), a więc pod tym względem nie będzie różnił się od modelu S6. Za to w środku, oprócz nowszego i mocniejszego Exynosa 8890, znajdziemy także aż 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci na dane (podstawowa wersja może mieć jednak tylko 32 GB).

Na tylnej ściance umieszczony będzie moduł aparatu fotograficznego z matrycą o rozdzielczości 12 mln pikseli, zaś z przodu aparat wykorzystywać będzie matrycę 5-milionową. System operacyjny nowego telefonu to oczywiście Android 6.0.1 Marshmallow.

0
Źródło: weibo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.