Smartbe Stroller – samobieżny wózek dziecięcy

Co chwilę słyszymy o autonomicznych samochodach jednak do tej pory nikt nie wpadł na pomysł, by podobną koncepcję zastosować w mniejszych pojazdach, które są obecne w naszym codziennym życiu - dziecięcych wózkach.

Smartbe Stroller to wózek wyposażony w napęd elektryczny oraz szereg czujników – w tym taki, który odpowiada za utrzymanie odpowiedniego dystansu od rodzica. Wózek potrafi wjechać na wzniesienie oraz dotrzymywać tempa w czasie lekkiego biegu, co według twórców może znacząco ułatwić robienie zakupów oraz uprawianie sportu. Smartbe potrafi jeździć do przodu i do tyłu jednak na zakrętach będzie potrzebował manualnej kontroli.

Samojezdny wózek został wyposażony także w szereg udogodnień dla rodziców – wbudowaną baterię, która wystarczy na 5h jazdy można wykorzystać jako powerbank do smartfona. W środku znajduje się miejsce na ogrzewanie butelki z mlekiem, odtwarzacz muzyczny, filtr powietrza, a nawet kamerkę, która przekaże obraz z wnętrza wózka na smartfon. Pomyślano także o alarmie antykradzieżowym i światłach led. Niestety takie bajery sporo kosztują – najbardziej wypasiona wersja wózka kosztuje 3199 dolarów.

0
Źródło: Indiegogo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.