Spotify z materiałami wideo ruszy w tym tygodniu?

W maju ubiegłego roku zapowiedziano, że w serwisie Spotify zostanie uruchomiona nowa usługa pozwalająca na oglądanie materiałów filmowych. Wygląda na to, że dostęp do usługi otrzymamy już wkrótce.
Shiva Rajamaran zdradził The Wall Street Journal, że beta testy usługi pozwalającej na oglądanie wideo w aplikacji Spotify, które były przeprowadzane w czterech krajach (Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech) zostały zakończone. Według nieoficjalnych informacji usługa zostanie publicznie udostępniona jeszcze w tym tygodniu. W pierwszej kolejności skorzystać z niej będą mogli użytkownicy mobilnych urządzeń z Androidem – tydzień później pojawi się aktualizacja dla iOS.
Jakich materiałów na Spotify Video możemy się spodziewać? Oczywiście wszystkiego co związane będzie z muzyką. W ubiegły roku Spotify podpisało umowy z BBC, Comedy Central, MTV, ESPN i Vice News. Oprócz muzycznych klipów, według WJS możemy liczyć także na show pokroju Jimmy Kennel Live i Epic Rap Battles. Podobnie jak utwory muzyczne, filmy wideo zostaną także podzielone na odpowiednie kategorie m.in. „News of the Week” i „Laughs for Lunch”. Rajamaran potwierdził, że materiały wideo zostaną pozbawione treści reklamowych.
0
Źródło: The Verge.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.